Salon Firmowy JAKER w Rzeszowie - otwarty

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż nasz salon firmowy pozostaje otwarty dla Państwa.

Salon Firmowy "JAKER" jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:30 - 17:30 i w soboty w godzinach 10:00 - 14:00.

Dla Państwa komfortu, istniej również możliwość zarezerwowania terminu spotkania w salonie na konkretny dzień oraz umówioną godzinę. 

W razie pytań, chęci złożenia zamówienia lub umówienia indywidualnego spotkania, bądź też pytań dotyczących złożonych zamówień, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 605 481 655 lub pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość i zrozumienie.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia!

Zarząd Fabryki Stołów i Krzeseł "JAKER"

 

Czytaj dalej...

Targi Home Design 6-7 KWIETNIA 2019 - G2 Arena, Jasionka

Szanowni Państwo,

To już druga edycja targów HOME DESIGN, które odbyła się w dniach 6-7 kwietnia 2019r. w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2 Arena w Jasionce koło Rzeszowa.

Fabryka Stołów i Krzeseł 'JAKER" była wystawcą podczas targów HOME DESIGN 2019. Zgodnie z Państwa oczekiwania, przygotowaliśmy kilka "Nowości", które chcieliśmy zaprezentować podczas tych targów. Było nam niezmiernie miło móc powitać Państwa na naszym stoisku podczas tych targów, aby móc Państwu zaprezentować naszą ofertę mebli, tkanin oraz wybarwień. Naszym Klientom umililiśmy czas spędzony z nami drobnymi upominkami. 

Chcemy wszystkim Państwu serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska podczas tych targów Home Design, za cenne opinie, słowa uznania oraz za miłe gesty. 

Wszystkich naszych obecnych oraz przyszłych Klientów, zainteresowanych naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do naszego Salonu Firmowego przy Al. Rejtana 49/7 w Rzeszowie, w którym będą Państwo mogli obejrzeć naszą stałą ofertę oraz nowości, które były zaprezentowane podczas targów HOME DESIGN w Centrum G2 Arena w Jasionce koło Rzeszowa.

Do miłego zobaczenia !

Czytaj dalej...

Obsługa zamówień

Salon w Rzeszowie

Al. Rejtana 49/7

35-326 Rzeszów

tel: +48 605 481 655

Fabryka

ul. Bartkówka 39

36-065 Dynów

tel./fax +48 16 652 11 25