Targi Home Design 6-7 KWIETNIA 2019 - G2 Arena, Jasionka

Szanowni Państwo,

To już druga edycja targów HOME DESIGN, które odbyła się w dniach 6-7 kwietnia 2019r. w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2 Arena w Jasionce koło Rzeszowa.

Fabryka Stołów i Krzeseł 'JAKER" była wystawcą podczas targów HOME DESIGN 2019. Zgodnie z Państwa oczekiwania, przygotowaliśmy kilka "Nowości", które chcieliśmy zaprezentować podczas tych targów. Było nam niezmiernie miło móc powitać Państwa na naszym stoisku podczas tych targów, aby móc Państwu zaprezentować naszą ofertę mebli, tkanin oraz wybarwień. Naszym Klientom umililiśmy czas spędzony z nami drobnymi upominkami. 

Chcemy wszystkim Państwu serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska podczas tych targów Home Design, za cenne opinie, słowa uznania oraz za miłe gesty. 

Wszystkich naszych obecnych oraz przyszłych Klientów, zainteresowanych naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do naszego Salonu Firmowego przy Al. Rejtana 49/7 w Rzeszowie, w którym będą Państwo mogli obejrzeć naszą stałą ofertę oraz nowości, które były zaprezentowane podczas targów HOME DESIGN w Centrum G2 Arena w Jasionce koło Rzeszowa.

Do miłego zobaczenia !

Czytaj dalej...

PROJEKTY UE

Informujemy, że Fabryka Krzeseł JAKER Jakub Ślączka realizuje projekt pn. "WZROST KONKURENCYJNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA JAKER W WYNIKU PRZEPROWADZENIA AUDYTU WZORNICZEGO I OPRACOWANIA STRATEGII WZORNICZEJ” wspófinansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, osi priorytetowej I Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, działanie 1.4. Wzór na konkurencję.

Nazwa Beneficjenta: Fabryka Krzeseł JAKER Jakub Ślączka

Nazwa projektu: "WZROST KONKURENCYJNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA JAKER W WYNIKU PRZEPROWADZENIA AUDYTU WZORNICZEGO I OPRACOWANIA STRATEGII WZORNICZEJ”.

Cel projektu: Celem głównym realizacji projektu jest określenie kierunków rozwoju firmy i budowanie przewagi konkurencyjnej opartej na wzornictwie przemysłowym z uwzględnieniem potencjału rynkowego JAKER na podstawie audytu wzorniczego.

Jednym z efektów projektu będzie przyjęcie do wdrożenia strategii wzorniczej.

Całkowita wartość projektu: 81 180,00 PLN;

Wartość kosztów kwalifikowanych: 66 000,00 PLN;

Dofinansowanie projektu z UE: 56 100,00 PLN.

Czytaj dalej...

Obsługa zamówień

Salon w Rzeszowie

Al. Rejtana 49/7

35-326 Rzeszów

tel: +48 605 481 655

Fabryka

ul. Bartkówka 39

36-065 Dynów

tel./fax +48 691 811 549