O firmie

Firma JAKER działa na polskim rynku od 1998 roku. Jest zlokalizowana w Dynowie, około 45 km od Rzeszowa, w południowo - wschodniej części Polski. Linia produkcyjna obejmuje technologicznie wysokiej klasy ciąg produkcyjny, stworzony do obróbki z najwyższej jakości drewna bukowego i dębowego. Wykorzystujemy do tego celu technologię gięcia drewna oraz technologię obróbki na komputerowo sterowanych centrach obróbczych.

Dominującą gałęzią naszej działalności jest produkcja krzeseł i stołów o różnej stylistyce oraz elementów wyposażenia wnętrz. Posiadamy szeroką gamę kolorów wybarwień drewna podobnych do wybarwień stosowanych przez wiele wiodących firm meblowych oraz innych, co umożliwia swobodne zestawianie mebli różnych producentów. Istnieje również możliwość barwienia mebli według próbek dostarczonych przez Klienta.

Oferowane przez nas tkaniny obiciowe, pochodzą od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Paleta tkanin obejmuje przeróżne kolory i wzory, aby móc sprostać gustom Klienta. Na życzenie Klienta możemy wykonać obicia krzeseł z tkanin powierzonych.

W 2006 roku byliśmy wystawcami na Targach Meblowych w Poznaniu. Innowacyjność oraz wysoka jakość naszych produktów spotkała się z szerokim zainteresowaniem Klientów z Polski i z zagranicy. Dzisiaj nasze produkty można znaleźć w salonach meblowych, hotelach, urzędach, uczelniach oraz restauracjach na terenie całego kraju, a także za granicą. Eksportujemy do takich krajów jak: Szwecja, Słowacja, Ukraina, Czechy, Finlandia, Niemcy, Anglia, Włochy i Francja. Postrzegani jesteśmy jako producent dla wymagających.

Nasza firma to wyszkoleni stolarze, lakiernicy, tapicerzy, technolodzy oraz kadra zarządzająca, która za każdym razem dąży do osiągnięcia zadowolenia Klienta poprzez utrzymywanie jak najwyższej jakości naszych produktów.

 

Bo Klient jest dla nas najważniejszy!

View the embedded image gallery online at:
https://jaker.pl/o-firmie#sigProIdd3e2404de0

Obsługa zamówień

Salon w Rzeszowie

Al. Rejtana 49/7

35-326 Rzeszów

tel: +48 605 481 655

Fabryka

ul. Bartkówka 39

36-065 Dynów

tel./fax +48 691 811 549